All best sellers
MATERACE
MATERACE

MATERACE

Wysokiej jakości materace składane

Odwiedziny gości z daleka lub wyjazd w miejsce, gdzie mogą pojawić się problemy z odpowiednią ilością łóżek, to sytuacje, w których wręcz nieoceniony staje się materac składany. Nie zajmuje dużo przestrzeni, łatwo się rozkłada oraz składa i zapewnia maksimum komfortu podczas snu. A to jest podstawą, jeżeli chcemy obudzić się wypoczęci i pełni energii do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Wszystkich zainteresowanych zakupem materaca turystycznego lub do ćwiczeń serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, wśród której znajdują się materace o różnych wymiarach – od 120x60 do 200x115.

Materac rozkładany z pokrowcem i torbą

Najbardziej praktyczny materac, z którego korzystamy sporadycznie, to taki, który można złożyć i schować do szafy lub piwnicy. Aby wyeliminować ryzyko zabrudzenia materiału, najlepiej wybierać modele, które dostępne są wraz z torbą do przechowywania. W naszej kolekcji znajdują się wysokiej jakości materace o różnych wymiarach, przeznaczone dla dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych, do których dołączona jest torba z uchwytem. Poza tym, że zabezpiecza materac turystyczny przed zabrudzeniem, to dodatkowo ułatwia jego przenoszenie. Dobrą informacją jest też to, że materace wyposażone są w pokrowce na zamek błyskawiczny, które szybko i sprawnie można zdjąć, wyprać i tym samym bezproblemowo odświeżyć materac. Materiał, z jakiego wykonane są pokrowce, posiada certyfikat Oeko-Tex co daje gwarancję tego, że jest on wolny od szkodliwych barwników, które mogą wywoływać alergie. 

Grubość i twardość materaca

Bez względu na to, czy kupujemy materac dla gości, czy dla siebie, szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na jego grubość oraz twardość. Przyjmuje się, że klasyczny materac, na jakim śpimy każdego dnia, w przypadku dziecka powinien mieć minimum 10 mm, a osoby dorosłej około 20 mm. Ale pamiętajmy, że materac turystyczny rządzi się swoimi prawami, bo śpimy na nim sporadycznie, a zatem nie musi spełniać aż tak rygorystycznych norm pod względem grubości. Co więcej, im grubszy materac, tym automatycznie cięższy, co wiąże się z tym, że aby go przenieść, trzeba byłoby się solidnie namęczyć. A wybierając wygodne i zapewniające komfortowy sen rozkładane materace z naszej kolekcji, ma się gwarancję wysokiej jakości i nie trzeba martwić się ich ciężarem. Interesuje Cię materac 195x60? Otóż można zamówić go o grubości 6, 10 oraz 15 cm. Z kolei dziecięcy materac 120x70 dostępny jest wyłącznie w wersji, w której grubość wypełnienia wynosi 8 cm. 

Co do twardości materaca, to najbardziej popularne są te o oznaczeniu H2, które nie są ani bardzo miękkie, ani bardzo twarde. Jednym słowem jest to twardość uniwersalna, która sprawdza się w przypadku osób, których waga nie przekracza 80 kg. Cięższe osoby mogą przyczynić się do tego, że na materacu pojawią się deformacje i odkształcenia. Materac H2 to zdecydowanie najlepsza opcja dla dzieci, która zapewni zdrowy sen i odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Materac dziecięcy – bogata kolorystyka i wysoka jakość

Wybierając materac dziecięcy, trzeba pamiętać o tym, że liczy się nie tylko wysoka jakość, ale również estetyka, która musi spełniać wymagania małego użytkownika. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i w związku z tym przygotowaliśmy kolekcję wyjątkowych materacy dla najmłodszych, które dostępne są praktycznie w każdym kolorze tęczy. Poza jednolitymi kolorami, takimi jak niebieski, zielony, żółty czy czerwony, można zamówić również modele z pokrowcem we wzory. Materac 180x60 sprawdzi się zarówno wtedy, gdy dziecko ma kilka, jak i kilkanaście lat. Tym samym jest to zakup na lata, który posłuży podczas niejednych wakacji. Poza tym produkt, o którym mowa, z powodzeniem można wykorzystać jako materac do zabawy. Gdy go złożymy, będzie wyglądał niczym pufa, a po rozłożeniu będzie chronił malucha przed chłodem, jaki można poczuć siedząc bezpośrednio na podłodze. 

Materac do ćwiczeń i rehabilitacji

Składane materace świetnie sprawdzają się również wtedy, gdy dziecko wymaga rehabilitacji. Aby zapewniony był odpowiedni komfort, materac musi posiadać nieco większe wymiary. Jako model do rehabilitacji i ćwiczeń polecamy, np. materac 180x80, 195x80 czy 195x120. Materac składany turystyczny, dla gości lub dla dziecka do zabawy bądź ćwiczeń to absolutny must have w każdym domu! Zapoznaj się z naszą kolekcją i złóż zamówienie na solidny model z efektownym pokrowcem i torbą!

Active filters

Follow us on Facebook